سامانه یکپارچه بودجه‌ریزی، نظارت بر اجرا

در این سامانه یکپارچه که از بسته‌های نرم‌افزاری متعددی تشکیل یافته است، ضمن بودجه‌ریزی و توزیع منابع میان واحدها و دستگاه‌های اجرایی، امکان توزیع و مدیریت منابع تا سطح کارشناس تخصصی فراهم آمده است. منابع توزیع شده پس از تصویب قابل استفاده در واحدهای اجرایی می‌باشد که با ثبت درخواست و طی گردشکار مربوطه، تامین اعتبار صورت می‌پذیرد.

درخواست‌های تامین اعتبار شده با توجه به نوع معامله به روش‌های خرید کالا و خدمات یا انعقاد قرارداد، قالب اجرایی به خود می‌گیرند که هر کدام پس از تایید کاربران ذیصلاح و طی گردشکار مربوطه به مسئولان ابلاغ خواهند شد. در انتها نیز با ثبت عملکرد برای قراردادها و خرید کالاهای تایید شده، تراکنش‌های مالی متناظر ثبت خواهند شد

بدین ترتیب ضمن شفاف‌سازی مسیر بودجه‌ریزی تا اجرا، امکان مدیریت هرچه مطلوب‌تر این فرآیند و اتخاذ تصمیمات لازم برای افزایش کارایی فراهم خواهد آمد.

تماس با ما

شرکت اتوماسیون اداری حسیب
آدرس: خراسان رضوی، مشهد، پارک علم و فناوری
تلفن: (۰۵۱) 35425590-95
آدرس ایمیل: info@hasibsoft.com
سامانه یکپارچه بودجه‌ریزی، نظارت بر اجرا

شرکت اتوماسیون اداری حسیب

شرکت اتوماسیون اداری حسیب

شرکت اتوماسيون اداري حسيب با هدف طراحي، توليد و پياده‌سازي سيستم‌هاي نرم افزاري به سفارش مشتري از سال ۱۳۸۴ فعاليت خود را آغاز نمود. با توجه به نياز روزافزون بخش‌هاي توليدي و خدماتي کشور به فناوری اطلاعات و انطباق جهت‌دهي سياست‌هاي شرکت با اين نيازها، پيشرفت با سرعت بسيار بالايي صورت گرفته است.

سبد محصولات حسیب درحوزه‌هاي مختلف به گونه‌اي است كه مي‌‌تواند به شايستگي نيازهاي سازمان‌های دولتی وغیردولتی را پوشش دهد.

شرکت حسيب با شعار توسعه سازماني بر پايه فناوري اطلاعات، همگام با توليد نرم افزارهاي تخصصي و کاربردي، ارايه راهکار را الزامي براي پاسخگويي به نيازهاي سازمان‌‌هاي پيشرو در زمينه فناوري اطلاعات مي‌داند، بگونه‌اي که موجب تحول در سازمان‌ها شود.

امروزه تهيه يك نرم‌افزار به تنهايي، راهگشاي مشكلات اساسي يك سازمان نخواهد بود؛ بي‌ترديد نياز امروز سازمان‌‌هاي پيشرفته، ارائه‌ي يك راهكار كامل و يکپارچه در زمينه فناوري اطلاعات است به گونه‌ای که منجر به حل مشكلات سازمان، بالا بردن بهره‌‌وري و رضايت مشتريان و توان خدماتی گردد. شركت عوامل موفقيت خود را توليد محصولات يكپارچه و بروز، متناسب با نياز مديران تصميم‌گير و کارشناسان تصميم ساز، قيمت گذاري مناسب، پويايي و آموزش مستمر، استفاده از نيروي توانمند و پشتيباني متمرکز مي‌داند.

شرکت حسیب در جهت حفظ حقوق مشروع و قانوني با اتکاء به نيروي انساني توانمند در راستاي اعتلاي حرفه خود ماموريت دارد، بسترسازي لازم را براي توسعه فناوري اطلاعات و ايجاد سازوکارهاي لازم با حمايت از افزايش بهره‌وري در بخش‌هاي اقتصادي و عوامل توليد جهت توسعه پايدار اقتصادي- فرهنگي- اجتماعي کشور با رعايت اخلاق حرفه‌اي ايجاد نمايد.

ارتباط با ما

 • آدرس: مشهد، کیلومتر ۱0 بزرگراه آسیایی، پارک علم و فناوری خراسان رضوی، ساختمان شرکتهای دانش بنیان و فناور ، واحد 328
 • تلفن: ۳۵۴۲۵۵۹۰-۹۵ (۰۵۱)
 • ایمیل: info@sibna.org
 • وب‌سایت: www.sibna.org

‌ ‌حوزه‌های کاری

حسيب اقدام به ارائه راهکار كاملي براي پوشش فرآيندهاي داخلي سازمان‌‌هاي دولتي در زمينه‌‌هاي برنامه‌‌ريزي منابع مالي، بودجه و تشكيلات، مديريت مالي و ذي حسابي، مديريت اداري و مديريت خدمات عمومي و پشتيباني نموده است. يكپارچگي اين راهكار، قابليت متناسب سازي آن و در نظر گرفتن جزئيات و ريزه‌‌كاري‌‌هاي عمليات سازمان‌‌هاي دولتي با استفاده از مشاورين خبره و با تجربه در هر زمينه، مهمترين مزاياي اين راهكار جامع است.

از اهداف بخش آموزش شرکت حسيب، سنجش كيفيت آموزش، انگيزش كاربران جهت استفاده اصولي و مستندسازي تجربيات منتقل شده به پرسنل سازمان است. رويكرد حرفه‌اي به مديريت تغيير در سازمان‌ها بواسطه ارتقاء مداوم اطلاعات كاركنان درسازمان ميسر است. ارايه گواهي‌نامه كاربري نرم‌افزار با هدف ایجاد انگیزه از ديگر خدمات اين واحد محسوب مي‌شود.

تجربه به ما آموخته است كه ارائه نرم افزار بدون خدمات و سرويس‌هاي مناسب، نيازهاي اساسي مشتريان را حل نخواهد كرد. پس از پياده‌سازي سيستم‌ها، گستره وسيعي از فعاليت‌هاي پشتيباني آغاز مي‌شود تا ضمن فراهم نمودن شرایط استفاده‌ي صحيح و اصولي و آخرين امكانات افزوده شده به سيستم‌ها در اختيار سازمان مشتري قرار گيرد.

تدوین معیارهای ارزیابی و مرتبط کردن ملاک‌های تشویق با کارکرد افراد با سیستم و استخراج آمار مورد نیاز در این زمینه از سیستم، موجب تسریع در پیاده‌سازی و صحت عملکرد سیستم خواهد بود.

خط مشي شركت اتوماسيون اداري حسيب

کارآمدترين شرکت توليد کننده نرم‌افزار به سفارش مشتري در سطح کشور


اهداف

 • افزايش سهم بازار از کل نرم‌افزارهاي به سفارش مشتري
 • ارتقاء ميانگين درآمد نيروي انساني شاغل در شرکت
 • ارايه خدمات مشاوره‌اي – مديريتي جهت کارآمدترکردن نظام اداري و اجرايي با طراحي ساختار مديريتي متناسب با توليد نرم‌افزارهاي سفارشي
 • توسعه شبکه پرسنل پشتيباني درسطح کشور

راهبردهاي اصلي

 • ارتقاء سطح کيفي سيستم‌هاي نرم‌افزاري به سفارش مشتري
 • حضور گسترده در تشکل‌هاي صنفي رايانه‌اي کشور
 • ترويج و سرمايه‌گذاري در فعاليت‌هاي تحقيق و توسعه‌اي در عرصه فناوري اطلاعات
 • توسعه بازار و بازارسازي در سطح ملي و بين الملل
 • توسعه تعاملات با ساير تشکل‌هاي همکار و مشاور داخلي و خارجي

ارزش‌هاي محوري

 • پايبندي به اخلاق حرفه‌اي
 • ارجحيت منافع گروهي به منافع شخصي
 • يادگيري و ارتقاء مستمر توانمندي‌هاي پرسنل شرکت
 • امانت‌داري، صداقت و صيانت از حقوق مشتريان
 • پرهيز از جهت‌گيري‌هاي سياسي